O nás

Brychta Ladislav, Měšice 574,391 56 Tábor Měšice

Vítáme Vás na stránkách firmy KOBERCE- MĚŠICE

V nabídce naší firmy naleznete vše pro vybavení interiéru bytu, rodinného domu či kanceláře - koberce,pvc,garnyže,obývací pokoje, , sedací soupravy, dětské pokoje, předsíně, psací stoly, skříně či různé komody.

Při výběru dodavatelů klademe důraz na kvalitu nabízeného zboží.

Samozřejmostí je kvalitní servis pro zákazníky - rádi Vám při výběru poradíme, jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy. Objednané zboží Vám můžeme dovézt na Vámi uvedenou adresu a v případě požadavku zajistíme u dovezeného zboží i odbornou montáž.

Naše kamenná provozovna je na trhu již patnáct let. Tato prodejna se nachází na adrese: Chýnovská 574, 39156 Měšice u Tábora. Zde pod jednou střechou naleznete:

A/ KOBERCE

V přízemí budovy naleznete kobercovou metráž v různých barevných provedeních i šířích, PVC v dekorech k nerozeznání od dřevěné podlahy či dlažby, běhouny, kusové koberce v různých rozměrech a s moderními či klasickými vzory. Tuto nabídku doplňují záclonové tyče, přechodové lišty, předložky či rohožky. Dále jsme se začaly zabývat prodejem a montáži interiérových dveří.

Součásně jsme schopni zajistit dovoz u nás zakoupeného zboří či odbornou pokládku koberců a PVC.

B/NÁBYTEK

V naší prodejně nabízíme kompletní sortiment nábytku pro dům, byt či kancelář - dětské pokoje, PC stoly, obývací stěny, TV stolky, regály, konferenční stolky, jídelní stoly a židle, rohové lavice, předsíňové stěny, botníky, věšáky, ložnice, skříně, postele z masivu i čalouněné, matrace pro zdraví spánek, kancelářské židle, sedací soupravy, pohovky, křesla a kuchyňské linky. Sortiment doplňuje bytový textil, kde je pro Vás připraven velký výběr záclon, dekoračních látek, ubrusů, deček, přehozů, matracových chráničů, polštářů či přikrývek.

Připravíme Vám 3D návrhy kuchyňské linky ZDARMA. Kuchyňské linky dodáváme NA MÍRU dle rozměrů Vaší kuchyně - velký výběr barevného provedení dvířek a typů profilů dvířek.

Naše prodejna patří mezi značkové prodejny českého výrobce postelí a matrací SVĚT SPÁNKU a specializovanou prodejnu italského dodavatele matrace Magniflex.

U nás zakoupené zboží Vám můžeme dovézt i u Vás odborně namontovat.
Více zde: https://www.nabytekmesice.cz/

                 https://www.kobercetabormesice.cz/